Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/chladirenske_a_mrazirenske_boxy

Chladírenské a mrazírenské boxy

IZOLOVANÉ CHLADÍRENSKÉ A MRAZÍRENSKÉ BOXY

 

Izolované chladírenské a mrazírenské boxy až do teplot -50°c dodáváme včetně návrhu, projektové dokumentace, elektroinstalace a chladírenské technologie.

Jsme schopni řešit komplexně chladírenské a mrazírenské prostory od nejmenších standardních boxů, až po sklady řádové 1 000 m3, vše podle přání zákazníka.

Polyuretanové nebo minerální panely sendvičového typu jsou povrchově opatřeny žárově pozinkovaným plechem nalakovaným bílou barvou s potravinářským atestem.

Zámkový systém PUR panelů umožňuje rychlou montáž a trvale zajišťuje tuhost konstrukce izolovaného boxu. Při montáži je na požádání možno vytmelit vnitřní i venkovní spoje panelů.

Vnitřní rohy jsou olištovány hygienickými lištami z PVC, nebo lištami s nerezového plechu. Dveře boxů jsou ze stejných materiálů jako jeho stěny, mohou být otočné, nebo posuvné, dle naší nabídky dveří a přání zákazníka. Všechny typy dveří mohou mít bezpečnostní zámek umožňující otevření z prostoru uvnitř boxu. Dveře a prostupy vyrábíme vždy na míru dle potřeby provozu.

Podlahy boxů nabízíme v několika verzích a to: původní podlaha, překližka s povrchovou protiskluznou úpravou, slzičkový AL plech, nerezový plech, litý povrch.

Chladící technologie je navrhována na každou konkrétní akci dle požadavku zákazníka a provozních podmínek boxu. Chladící výkon je stanoven s ohledem na sílu izolací, druh skladovaného zboží a prostředí, ve kterém celé zařízení pracuje.

Ke každému boxu je dodávána kompletní elektroinstalace včetně montáže a revizní zprávy, případně osvětlení a měření i monitorování teplot. Do všech boxů jsme schopni dodat vnitřní vybavení, regály, háky, okopové zábrany apod.

{gallery}phocagallery/chladirenske_a_mrazirenske_boxy{/gallery}


Copyright © 2018. All Rights Reserved.