Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/chladirenske_dvere

Chladírenské dveře

CHLADÍRENSKÉ DVEŘE

Chladírenské dveře vyrábíme dle požadovaných rozměrů z polyuretanových panelů tl. 40 – 100 mm, dle požadované teploty a provozních podmínek, do kterých jsou určeny. PUR panel je obvykle barvy bílé RAL 9010, nebo 9002, nebo je možné provedení s nerezovými plechy. Standardně dodáváme i s nerezovými rámy a zárubněmi. Prahové dveře se zdvihacími panty a bez prahové s jednoúrovňovými nerezovými panty.

Dveře mají vynikající izolační vlastnosti, jsou opatřeny speciálním těsněním v šíři dle teplot, pro které jsou určeny.

Provedení chladírenských dveří je otočné nebo posuvné s možností výběru mezi bezpečnostním zámkem, zámkem s FABkou, nebo pouze s nerezovými madly.

Posuvné dveře dodáváme včetně nerezových kolejnic s ručním, nebo elektrickým pohonem. Dveře vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka s možností dopravy přepravní službou na požadované místo určení a také jejich montáží.

            Provedení :

  • chladírenské dveře posuvné jednokřídlé, nebo dvoukřídlé,
  • chladírenské dveře otočné s tří-praporkovým PVC těsněním jednokřídlé, dvoukřídlé
  • chladírenské dveře otočné s pirelli těsněním jednokřídlé, nebo dvoukřídlé
  • servisní izolované prostupy a dvířka s chladírenským těsněním
{gallery}phocagallery/chladirenske_dvere{/gallery}

Copyright © 2018. All Rights Reserved.