Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/garazova_vrata

Garážová vrata

Garážová vrata vyrábíme z polyuretanových panelů síly 40 - 80 mm, nejčastěji 60 mm. Vrata jsou vyrobeny s materiálů používaných v chladírenství a proto mají vynikající izolační vlastnosti 0,7 w/M2k pří tl. panelů 60 mm, může být i lepší dle tloušťky použitého panelu. Povrch polyuretanových panelů je žárově pozinkovaný plech, standardně v bílé barvě, nebo je možný nástřik v barvě RAL a nebo polepením pvc folie s jakýmkoliv dekorem.

Polyuretanová izolace je nejkvalitnější běžně dostupná izolace. Vrata s polyuretanových panelů nemají v ploše žádné tepelné mosty a mají standardně o 50% větší tloušťku než vrata běžná sekční, ale několikátí násobně lepší tepelné vlastnosti. Rozdíl tepelné prostupnosti dokládají fotografie z infrakamery, kde jsou vyobrazeny tepelné ztráty zateplených vrat a běžných sekčních.

Vrata jsou v nerezovém rámu a tím získávají velkou pevnost a téměř neomezenou životnost. Vrata jsou zatěsněny tří-praporkovým těsněním z PVC, které zabezpečuje vysoce kvalitní utěsnění. Tyto vrata jsou jediné na trhu s neprodyšným těsněním a proto je z počátku užívání potřeba nastříkat silikonovým olejem kvůli lepšímu otevírání. Panty jsou nerezové, a proto nepotřebují žádnou údržbu. Kování montujeme dle přání zákazníka od standardního až po bezpečnostní. Spodní aretace na křídle bez zámku je zapouštěna do podlahy a horní do překladu.

Zárubně mohou být původní nebo nová dle požadavku: kovové s nátěrem, žárově pozinkované, nebo nerezová. Křídla mohou být stejná nebo asymetrická v různém poměru a také se zabudovanými dveřmi.

Dveře vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka s možností připojení automatického pohonu. Je možná doprava přepravní službou a samozřejmě i montáž těchto vrat.

Vrata mají nadstandardní izolační vlastnosti, a proto jsou obzvlášť vhodné do garáží v domě. Izolovaná vrata zvýší cenu nemovitosti při případném prodeji (energetický štítek budovy) a rozhodujete na několik příštích desetiletí. Konstrukce vychází z chladírenských dveří. Zateplená vrata zajišťují úsporu energie na vytápění, takže investice do nich se vzhledem k neustále se zvyšujícím se cenám energií vrátí.

 

{gallery}phocagallery/garazova_vrata{/gallery}


Copyright © 2018. All Rights Reserved.