Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/mrazirenske_dvere

Mrazírenské dveře

Mrazírenské dveře vyrábíme z polyuretanových panelů tl. 120 – 200 mm dle požadovaných rozměrů, teploty a provozních podmínek, do kterých jsou navrženy. Standardně jsou opatřeny nerezovými rámy a zárubněmi.

Výborné izolační vlastnosti zaručuje i použití speciálních těsnění v šíři dle teplot, pro které jsou určeny. U mrazírenských dveří jsou vyhřívané zárubně, aby nedocházelo k přimrzání těsnění.

Provedení  je otočné,  nebo posuvné s možností výběru mezi bezpečnostním zámkem, zámkem s FABkou, nebo pouze s nerezovými madly. Posuvné mrazírenské dveře dodáváme včetně nerezových kolejnic s ručním, nebo elektrickým pohonem, vyrobené na míru dle požadavků zákazníka s možností dopravy přepravní službou na požadované místo určení a také jejich montáží.

Do velmi nízkých teplot ( až - 50  °C )  pak vyhovuje použití kompozitních materiálů pro velmi nízkou tepelnou vodivost a také velkou tuhost srovnatelnou s ocelovými profily.

Na tento způsob výroby mrazírenských dveří vlastníme průmyslový vzor, který zaručuje vždy kvalitní zpracování výrobku.

Provedení:

  • mrazírenské dveře posuvné jednokřídlé, nebo dvoukřídlé
  • mrazírenské dveře otočné s tří-praporkovým PVC těsněním jednokřídlé, dvoukřídlé
  • mrazírenské dveře otočné s pirelli těsněním jednokřídlé, nebo dvoukřídlé

{gallery}phocagallery/mrazirenske_dvere{/gallery}


Copyright © 2018. All Rights Reserved.