Oznámení
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/prumyslove_dvere_a_vrata

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata vyrábíme až v nadrozměrné velikosti 4 x 5 m, z polyuretanových panelů tl. 60 – 120 mm. Standardní tl. je 80 mm.

Dveře mají vynikající izolační vlastnosti 0,55 W/m2k pří tl. panelů 80 mm, může být i lepší dle tloušťky použitého panelu. Povrch polyuretanových panelů je žárově pozinkovaný plech, standardně v bílé barvě. Je možný nástřik v jakékoliv barvě RAL. Provedení vrat je otvíravé nebo posuvné s možností připojení automatického pohonu.

Polyuretanová izolace je nejkvalitnější běžně dostupná izolace. Vrata s polyuretanových panelů nemají v ploše žádné tepelné mosty a mají o 50% větší tloušťku než běžné vrata. Rozdíl tepelné prostupnosti dokládají fotografie z infrakamery. Vrata jsou v nerezovém rámu a tím získávají velkou pevnost a téměř neomezenou životnost. Vrata jsou zatěsněny tří-praporkovým těsněním z PVC, které zabezpečuje vysoce kvalitní utěsnění vrat. Tyto vrata jsou jediné na trhu s neprodyšným těsněním a proto je z počátku užívání potřeba nastříkat silikonovým olejem kvůli lepšímu otevírání. Panty jsou nerezové, a proto nepotřebují žádnou údržbu. Kování montujeme dle přání zákazníka od standardního až po bezpečnostní. Spodní aretace na křídle bez zámku je zapouštěna do podlahy a horní do překladu s jedním centrálním ovládáním.

Zárubně mohou být původní, nebo nová dle požadavku: kovové s nátěrem, žárově pozinkované, nebo nerezová. Křídla mohou být stejná, nebo asymetrická, také se zabudovanými dveřmi.

Vrata vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka. Je možná doprava přepravní službou na požadované místo určení a taky montáž.

Vrata mají nadstandardní izolační vlastnosti, a proto jsou obzvlášť vhodné do garáží a hal. Izolovaná vrata zvýší cenu nemovitosti při případném prodeji (energetický štítek budovy) a rozhodujete na několik příštích desetiletí. Konstrukce vychází z chladírenských dveří. Zateplená vrata zajišťují úsporu energie na vytápění, takže investice do nich se vzhledem k neustále se zvyšujícím se cenám energií vrátí.

 

Provedení:

  • průmyslová vrata otočná dvoukřídlá
  • průmyslová vrata posuvná jednokřídlá
  • průmyslová vrata posuvná dvoukřídlá

 

 

{gallery}phocagallery/prumyslove_dvere_a_vrata{/gallery}


Copyright © 2018. All Rights Reserved.