Chladírenské dveře

Chladírenské dveře
David Gargulák – technický zástupce

+ 420 775 662 656

E-mailová adresa

obchod@chladirenske-dvere.cz

Napište nám

Formulář

Rádi s vhodným výběrem poradíme.

Hlavní služby

Chladírenské dveře

Chladírenské dveře jsou důležitou součástí každého vychlazovaného prostoru, protože zajišťují, aby se uvnitř udržel ochlazený vzduch a nedocházelo k jeho nežádoucímu úniku.

Rámy i zárubně pro chladírenské dveře vyrábíme standardně z potravinářské nerezové oceli, na míru dle požadavků zákazníka s možností dopravy přepravní službou na požadované místo určení, nebo také s jejich montáží v místě instalace.

Nabízíme široký výběr chladírenských dveří, včetně příslušenství - možnosti provedení:

Chladírenské dveře vyrábíme dle požadovaných rozměrů z polyuretanových panelů tl. 40 – 100 mm, dle požadované teploty a provozních podmínek, do kterých jsou určeny. PUR panel je obvykle barvy bílé RAL 9010, nebo 9002, nebo je možné provedení s nerezovými plechy. Standardně dodáváme i s nerezovými rámy a zárubněmi. Prahové dveře se zdvihacími panty a bez prahové s jednoúrovňovými nerezovými panty.

Dveře mají vynikající izolační vlastnosti, jsou opatřeny speciálním těsněním v šíři dle teplot, pro které jsou určeny.

Provedení chladírenských dveří je otočné nebo posuvné s možností výběru mezi bezpečnostním zámkem, zámkem s FAB vložkou, nebo pouze s nerezovými madly.

Posuvné chladírenské dveře dodáváme včetně nerezových kolejnic s ručním, nebo elektrickým pohonem. Dveře vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka s možností dopravy přepravní službou na požadované místo určení a také jejich montáží.

Chladírenské dveře pro vás montujeme a dodáváme po celé ČR, kde nejčastěji se jedná o větší města Brno, Praha, Zlín, Znojmo, Plzeň, Ostrava, Jihlava, České Budějovice, Karlovy Vary, Olomouc nebo Pardubice, případně celé Slovensko.