Mrazírenské dveře

Mrazírenské dveře
David Gargulák – technický zástupce

+ 420 775 662 656

E-mailová adresa

obchod@chladirenske-dvere.cz

Napište nám

Formulář

Rádi s vhodným výběrem poradíme.

Hlavní služby

Mrazírenské dveře

Mrazírenské dveře slouží k izolaci vstupů do prostor s velmi nízkými teplotami a jsou důležitou součástí každé mrazírny. Tyto mrazírenské dveře vyrábíme s tloušťkou izolace až do 200mm a můžou být použity k izolování prostor s teplotou až do -50 °C.

Rámy a zárubně pro mrazírenské dveře vyrábíme z potravinářské nerezové oceli nebo z kompozitního materiálu, na který vlastníme průmyslový vzor. Samozřejmostí je výroba přesně dle přání zákazníka včetně dopravy na místo určení nebo také s jejich montáží v místě instalace.

Výborné izolační vlastnosti zaručuje i použití speciálních těsnění v šíři dle teplot, pro které jsou určeny. U mrazírenských dveří jsou vyhřívané zárubně, aby nedocházelo k přimrzání těsnění.

Provedení je otočné, nebo posuvné mrazírenské dveře s možností výběru mezi bezpečnostním zámkem, zámkem s FAB vložkou, elektronickým zámkem, nebo pouze s nerezovými madly. Posuvné mrazírenské dveře dodáváme včetně nerezových kolejnic s ručním, nebo elektrickým pohonem, vyrobené na míru dle požadavků zákazníka s možností dopravy přepravní službou na požadované místo určení a také jejich montáží.

Do velmi nízkých teplot (až – 50  °C)  pak vyhovuje použití kompozitních materiálů pro velmi nízkou tepelnou vodivost a také velkou tuhost srovnatelnou s ocelovými profily.

Na tento způsob výroby mrazírenských dveří vlastníme průmyslový vzor, který zaručuje vždy kvalitní zpracování výrobku.

Mrazírenské dveře - možnosti provedení:

S výběrem či montáží rádi pomůžeme – využijte naše bohaté zkušenosti v oblasti dveří pro vaši mrazírnu.