Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla
David Gargulák – technický zástupce

+ 420 775 662 656

E-mailová adresa

obchod@chladirenske-dvere.cz

Napište nám

Formulář

Rádi s vhodným výběrem poradíme.

Další služby

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou zařízení, která využívají teplo z okolního prostředí k vytápění, chlazení a ohřevu vody. Jsou šetrné k životnímu prostředí a mohou výrazně snížit náklady na vytápění a chlazení.

Tato zařízení jsou velmi ekologická a jejich provoz úsporný, návratnost je asi 5 až 10 let a to podle výběru zařízení, podmínek, ve kterých pracují a zvoleného systému topné soustavy.

U SK Design, s.r.o. víme, že efektivní využití energie a snižování nákladů jsou klíčem k udržitelnému a ekonomickému provozu. Naše tepelná čerpadla vám umožní využívat obnovitelné zdroje energie pro vytápění a chlazení, což přináší úsporu energie a snižuje vaše provozní náklady.

Dodáváme a instalujeme tepelná čerpadla vzduch – voda od výrobců LG, Nordline, Hot Jet a IVT. Jedná se o nejčastěji využívané tepelné čerpadlo a to hlavně pro svoji konstrukci a nejvyšší možnost použití kdekoliv v blízkosti vytápěné budovy, ale také pro přijatelnější pořizovací náklady.

Tepelná čerpadla dodáváme po celé ČR, kde nejčastěji se jedná o větší města Brno, Praha, Zlín, Znojmo, Plzeň, Ostrava, Jihlava, České Budějovice, Karlovy Vary, Olomouc nebo Pardubice, případně celé Slovensko.